Sıkça Sorulan Sorular

 

1- Vitamintakviyelerim.com internet sitesi üzerinden satılan ürünler orijinal midir?

 

Evet. Site üzerinden satışa sunulan her bir ürün orijinaldir. Ürünler, üretici ve ithalatçı firmalardan temin edilerek VitaminTakviyelerim güvencesi ile kullanıcılara sunulmaktadır.

 

2- Kargo takibini nasıl gerçekleştirebilirim?

 

Siparişini verdiğiniz ürününüzün kargo takibini gerçekleştirmek için "siparişlerim” kısmında yer alan alana giriş yaparak kargo takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sorun yaşadığınız takdirde canlı destek veren ekiplerimiz ile anlık bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

 

3- Siparişini verdiğim bir ürün elime ne zaman ulaşır?

 

Sipariş kısmını tamamladığınız ürün, kargoya verildiği tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Hafta içi 16:00, saatine kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilebilir. Ortalama olarak ürününüzün elinize ulaşması 3 ila 5 iş günü arasında gerçekleşir.

 

4- Alışveriş yaparken verdiğim kredi kartı bilgilerim güvende mi?

 

Kredi kartı bilgileriniz, alışverişinizi tamamlandıktan sonra site içerisinde sizlerin izni dışında hiçbir şekilde saklanmamaktadır. Ek olarak kredi kartı bilgileriniz ve şifreleriniz 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile korunmaktadır.

 

5- Sipariş içeriğimi bana ulaşana kadar kimler görebiliyor?

 

Siparişinizi ürünü paketleyen ekip arkadaşlarımız dışında size ulaşana kadar kimse göremiyor. Fatura ve özel bilgileriniz ürünlerinizin saklandığı kutular içerisinde muhafaza ediliyor.

 

6- İnternet sitesi veya siparişim ile ilgili bir sorun yaşadığımda nasıl iletişime geçebilirim?

 

İnternet sitesi veya sipariş bölümünde yaşadığınız her türlü sorun için "Canlı Destek” ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek sekmesi internet sitesinin sağ alt tarafında belirmektedir. Canlı destek haricinde sosyal medya, telefon ve e-posta yoluyla da kolay bir şekilde iletişime geçmeniz mümkündür.

 

7- Diğer orijinal ürünlere göre fiyatlarınız neden daha uygun?

 

Toplu bir şekilde satın alım yapılarak temin edilen ürünler, kullanıcının ekonomik şartlarını zorlamayacak şekilde, iki tarafın çıkarları esas alınarak fiyatlandırılmaktadır.

 

8- Ürünlerin son kullanım tarihi nedir ?

 

Tüm ürünlerimiz son kullanım tarihi garantilidir, 6 aydan yakın tarihli ürünlerin gönderimi yapılmamaktadır.

 

9- Ortalama kargo teslim süresi ne kadardır?

 

Kargo teslim süreleri 3 gün ile 5 gün arasında gerçekleşmektedir. Çalışma saatleri içerisinde verdiğiniz siparişlerin kargo teslimi daha kısa bir süre içerisinde gerçekleşir.

 

10- Siparişini verdiğim ürünü hangi kargo firması getirecek?

 

Siparişleriniz VitaminTakviyelerim ve Yurtiçi Kargo ortaklığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Yaşadığınız herhangi bir sorun ile, alakalı tarafla iletişime geçebilirsiniz.

 

11- Siparişimi nasıl iptal/iade edebilirim?

 

Siparişiniz, elinize ulaşıp ambalajı açıldıktan sonra belirli hijyen kuralları çerçevesinde iptal edilememektedir. Ambalajı açılmayan paketlerde ise, teslim aldıktan sonraki 15 günlük bir süre içerisinde e-posta yolu ile iletişime geçerek iade sürecini başlatabilirsiniz. İptal sürecini ise ürün kargoya verilmeden önce "siparişlerim” kısmından gerçekleştirebilirsiniz.

 

12- Ürün bedelinin iadesi ne kadar sürede yapılır ?

 

İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştığı andan itibaren başlar ve 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılır. İade tutarının kartınıza yansıma süresi, bankanıza göre değişiklik göstermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR